O mnie…

Mam bulimię (chyba) ale chcę mieć anoreksję. Ogólnie gdybyście mnie zobaczyli na ulicy pewnie pomyślelibyście, że jestem metalem albo punkiem bo już wiele razy to słyszałam, zazwyczaj mam glany jestem ubrana na czarno ale nie zawsze, mam czarne włosy i oczy pomalowane na czarno. Często można mnie spotkać na koncertach metalowych, rockowych, punkowych. Ale tak naprawdę najbardziej kocham reggae i bluesa mimo, że tacy ludzie zazwyczaj ją kolorowi. Mam bardzo dziwną naturę, bo z jednej strony tańczę w pogo i to kocham , ubieram się jak metal, uwielbiam reggae (nawet pokój mam w tych kolorach). Moimi największymi idolami są Rysiek Riedel i Bob Marley. Z zasady jest tak, że ludzie mnie nie lubią do puki mnie nie poznają, a na pewno dziewczyny.

Mam w sumie artystyczną duszę… Wolę noc od dnia, rysuję (jak będziecie chciały to wstawię moje rysunki) , śpiewam często na konkursach, gram na gitarze itp. Żeby mnie poznać trzeba długo mnie znać i muszę zaufać:)

Poza tym uczę się średnio 4.0-4.2 średnia (3. w klasie) ale nie uczę się wcale, raczej należę do osób inteligentnych. Mój chłopak chodzi ze mną do klasy , dobrze się uczy i jest chyba moim przeciwieństwem. Nie lubi imprez, nie pije, nie słucha takiej muzyki jak ja, chodzi w air maxach i w zasadzie nie pozwala mi chodzić na imprezy, jest spokojny, opanowany i dojrzały , ale to chyba nie jest takie ważne :)

Ja lubię poszaleć, nie zadaję się raczej z dziewczynami tylko z chłopakami. W domu zazwyczaj jestem sama, nie odzywam się do nikogo i nie zwracam na siebie uwagi, moim rodzicom chyba to bardzo odpowiada.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.