Nareszcie!!!

Nareszcie ciotka pojechała ! Kumajcie jak tak można, wracam ze szkoły, burdel w domu, moje rzeczy porozwalane, kuzynka która zrobiła ten burdel na kompie i ma wszystko w dupie. Maluje sobie paznokcie moimi lakierami, wylewa je żeby sobie wypróbować ombre wszystkimi kolorami i zostawia wszystko na podłodze i nie raczyła sprzątnąć. Zakłada moje ciuchy , malluje się moimi kosmetykami i zostawia wszystko rozwalone. Otworzone lakiery, rozlany podkład, otwarty tusz, złamaną kredkę. A j wracam ze szkoły i kurwa wszystko sprzątam i jeszcze dostaje opieprz bo bałagan na dole. Kuzynka nawet nie włoży talerza do zlewu tylko niedojedzone zostawia na stole i idzie sobie. Ale mnie wkurwiali -.- Wczoraj wieczorem zachorowałam, nie umiem połknąć śliny :/ boli głowa, kości, mięśnie i stawy :/ No cóż sorki że nie pisałam o diecie ale musiałam się wyżalić. Uciekam się kurować.
Paaa :*

3 Komentarze

  1. Nie wytrzymałabym chyba takiego czegoś. Tym bardziej, że nienawidzę jak ktoś rusza moje rzeczy. Wszystko co moje, to moje.
    Ale ta twoja kuzynka, to przesadza. Kurde ile ona ma lat, że jest taka rozpuszczona… ?

  2. cześć. chciałam zaprosić cię na NOWOSTARE forum glodneperfekcji.mojeforum.net NOWOSTARE czyli stare forum z nowym początkiem. mam nadzieje, że wpadniesz. chcę aby mój drugi dom znów tętnił życiem i żeby każdy czuł się tam jak w domu ;> pozdrawiam i życzę powodzenia!

  3. Ja też nienawidzę jak ktoś chociażby przekłada moje rzeczy z miejsca na miejsce a takie coś to już w ogóle..
    Współczucia kochana ;**
    I zdrowiej nam szybciutko <333

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.